XHP410070M7MLX3(R)
Číslo produktu DigiKey
1939-XHP410070M7MLX3(R)-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XHP410070M7MLX3(R)
Popis
3-4 POS CBL ASSY RECT PLUG-SKT
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3, 4 Polohová kabelová sestava obdélníková Zásuvka/zástrčka 0,230' (70,00mm, 2,76")
Kategorie
Rozteč - konektor
0,100" (2,54mm), 0,156" (3,96mm)
Výrobce
GlobTek, Inc.
Délka
0,230' (70,00mm, 2,76")