GTM43007-A4512-FW(R)
GTM43007-A4512-FW(R)
Číslo produktu DigiKey
1939-1053-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GTM43007-A4512-FW(R)
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 45W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GTM43007-A4512-FW(R) Modely
Kategorie
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
89%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-10°C ~ 45°C
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
3,00" D x 2,00" Š x 0,93" V (76,2mm x 50,8mm x 23,6mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, NEMKO, S-Mark, UkrSEPRO
Napětí - výstup 1
12V
Standardní číslo
60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Proud - výstup 1
3.75 A