XHP410070M7XHP4(R) View 2
XHP410070M7XHP4(R)
Číslo produktu DigiKey
1939-XHP410070M7XHP4(R)-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XHP410070M7XHP4(R)
Popis
CBL ASSY 4 POS PLUG-PLUG 2.76"
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Polohová kabelová sestava obdélníková Zástrčka na zástrčku 0,230' (70,00mm, 2,76")
Kategorie
Rozteč - konektor
0,100" (2,54mm)
Výrobce
GlobTek, Inc.
Délka
0,230' (70,00mm, 2,76")