GTM43007-A6012-F(R)
GTM43007-A6012-F(R)
GTM43007-A6012-F(R)
Číslo produktu DigiKey
1939-1909-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GTM43007-A6012-F(R)
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
GTM43007-A6012-F(R) Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
89%
Provozní teplota
-10°C ~ 45°C
Velikost / rozměry
3,00" D x 2,00" Š x 0,93" V (76,2mm x 50,8mm x 23,6mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, NEMKO, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI
Napětí - výstup 1
12V
Proud - výstup 1
5 A