GTM43007-C4512-FW(R)
GTM43007-C4512-FW(R)
Číslo produktu DigiKey
1939-GTM43007-C4512-FW(R)-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GTM43007-C4512-FW(R)
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 45W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
GTM43007-C4512-FW(R) Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
89%
Provozní teplota
-10°C ~ 45°C
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,20" V (127,0mm x 76,2mm x 30,5mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
12V
Proud - výstup 1
3.75 A