JACK-L-PC-10A-RA(R)
JACK-L-PC-10A-RA(R)
JACK-L-PC-10A-RA(R)
Číslo produktu DigiKey
1939-1087-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
JACK-L-PC-10A-RA(R)
Popis
CONN PWR JACK 2.50MMX5.50MM SLDR
Podrobný popis
Napájecí barelový konektor Zásuvka 2,50mm vnitř. prům. (0,098"), 5,50mm vněj. prům. (0,217") Průchozí otvor, Pravý úhel
Modely EDA/CAD
JACK-L-PC-10A-RA(R) Modely
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Hromadné balení
Vlastnosti
Vedení desky
Jmenovité napětí
50VDC
Jmenovitý proud (A)
10 A
Pohlaví
Samec
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Průmyslově standardní kontaktní průměr
2,50mm vnitř. prům. (0,098"), 5,50mm vněj. prům. (0,217")
Materiál kontaktu - pokovení
Niklový
Skutečný průměr
0,098" (2,50mm vnitř. prům.), 0,217" (5,50mm vněj. prům.)