WR9QI1660LCPN(R6B)
WR9QI1660LCPN(R6B)
WR9QI1660LCPN(R6B)
Číslo produktu DigiKey
1939-1558-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WR9QI1660LCPN(R6B)
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W
Podrobný popis
24V 40 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
WR9QI1660LCPN(R6B) Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Příkon naprázdno
75mW (max.)
Kladný střed
Řada
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční), Zdravotnictví
Účinnost
Úroveň VI
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
1,71" D x 2,91" Š x 1,39" V (43,5mm x 74,0mm x 35,3mm)
Napětí - výstup
24V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, UL, VCCI
Proud - výstup (max)
1,66A
Standardní číslo
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Výkon (W)
40 W