JACK-C-PC-10A-RA(R)
JACK-C-PC-10A-RA(R)
JACK-C-PC-10A-RA(R)
JACK-C-PC-10A-RA(R)
Číslo produktu DigiKey
1939-1086-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
JACK-C-PC-10A-RA(R)
Popis
CONN PWR JACK 2.10MMX5.50MM SLDR
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Napájecí barelový konektor Zásuvka 2,10mm vnitř. prům. (0,083"), 5,50mm vněj. prům. (0,217") Průchozí otvor, Pravý úhel
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
JACK-C-PC-10A-RA(R) Modely
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Výrobce
GlobTek, Inc.
Stínění
Stíněný
Balení
Hromadné balení
Vlastnosti
Vedení desky
Stav součásti
Aktivní
Jmenovité napětí
50VDC
Typ konektoru
Zásuvka
Jmenovitý proud (A)
10 A
Pohlaví
Samec
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Průmyslově standardní kontaktní průměr
2,10mm vnitř. prům. (0,083"), 5,50mm vněj. prům. (0,217")
Materiál kontaktu - pokovení
Niklový
Skutečný průměr
0,083" (2,10mm vnitř. prům.), 0,217" (5,50mm vněj. prům.)