JACK-L-SMT-10A-RA(R)
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
Číslo produktu DigiKey
1939-1715-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
Popis
CONN PWR JACK 2.50MMX5.50MM SLDR
Podrobný popis
Napájecí barelový konektor Zásuvka 2,50mm vnitř. prům. (0,098"), 5,50mm vněj. prům. (0,217") Výřez v desce, Průchozí otvor, Pravý úhel
Modely EDA/CAD
JACK-L-SMT-10A-RA(R) Modely
Kategorie
Koncovka
Zlomený pin, Pájecí materiály
Jmenovité napětí
50VDC
Jmenovitý proud (A)
10 A
Typ konektoru
Zásuvka
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Materiál kontaktu - pokovení
Zlatá
Průmyslově standardní kontaktní průměr
2,50mm vnitř. prům. (0,098"), 5,50mm vněj. prům. (0,217")
Materiál tělesa
Železný
Skutečný průměr
0,098" (2,50mm vnitř. prům.)