TR9CE1500LCP-N(R6B)
TR9CE1500LCP-N(R6B)
TR9CE1500LCP-N(R6B)
Číslo produktu DigiKey
1939-1227-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TR9CE1500LCP-N(R6B)
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Podrobný popis
12V 18 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TR9CE1500LCP-N(R6B) Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Příkon naprázdno
75mW (max.)
Aplikace
ITE (komerční)
Účinnost
Úroveň VI
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
72" (1,83m)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
1,97" D x 3,17" Š x 1,22" V (50,0mm x 80,6mm x 31,0mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
BSI, CB, CE, CCC, cULus, EAC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Proud - výstup (max)
1,5A
Standardní číslo
Výkon (W)
18 W