SG7050EEN 125.0000M-CJGAB je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
EPSON
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
EPSON
Skladem : 0
Katalogový list
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
Skladem : 455
ECS Inc.
Taitien
SiTime
SiTime
Shenzhen SCTF Electronics
Suntsu Electronics, Inc.
Skladem : 481
Renesas Electronics Corporation
125 MHz XO (Standardní) LVPECL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
SG7050EEN 125.0000M-CJGAB
Číslo produktu DigiKey
114-SG7050EEN125.0000M-CJGAB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SG7050EEN 125.0000M-CJGAB
Popis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Řada
Odebíraný proud (max)
60mA
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Základní rezonátor
Dodávaná velikost pouzdra
6-SMD (7x5)
Typ
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,067" (1,70mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
25mA
Výstup
LVPECL
Základní číslo produktu
Napájecí napětí
3,3V