XUP735125.000000I je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Renesas Electronics Corporation
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
SiTime
Skladem : 0
Katalogový list
SiTime
Shenzhen SCTF Electronics
125 MHz XO (Standardní) LVPECL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
XUP735125.000000I
Číslo produktu DigiKey
800-XUP735125.000000ITR-ND - Páska a cívka (TR)
800-XUP735125.000000ICT-ND - Řezaná páska (CT)
800-XUP735125.000000IDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XUP735125.000000I
Popis
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
115mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,057" (1,45mm)