SX7DF125.000B20F30PNN
Číslo produktu DigiKey
5852-SX7DF125.000B20F30PNNTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SX7DF125.000B20F30PNN
Popis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ 3.3V LVP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
125 MHz XO (Standardní) LVPECL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Výstup
LVPECL
Mfr
Napájecí napětí
3,3V
Řada
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
75mA
Základní rezonátor
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,057" (1,45mm)