SIT9121AI-1D3-33E125.000000Y je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
SiTime
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
SiTime
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Skyworks Solutions Inc.
Direct
Skyworks Solutions Inc.
ECS Inc.
Taitien
Connor Winfield
Skladem : 20
125 MHz XO (Standardní) LVPECL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
MEMS Oscillator ruggedness vs quartz part 1
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
SIT9121AI-1D3-33E125.000000Y
Číslo produktu DigiKey
1473-SIT9121AI-1D3-33E125.000000YTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT9121AI-1D3-33E125.000000Y
Popis
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SIT9121AI-1D3-33E125.000000Y Modely
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Odebíraný proud (max)
69mA
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
6-SMD (7x5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)
Výstup
LVPECL
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
35mA