SIT9120AI-1D3-33E125.000000
Číslo produktu DigiKey
1473-SIT9120AI-1D3-33E125.000000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT9120AI-1D3-33E125.000000
Popis
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
125 MHz XO (Standardní) LVPECL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Pásek
Odebíraný proud (max)
69mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
6-SMD (7x5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)