HSH0814-3R8256-R
Číslo produktu DigiKey
283-HSH0814-3R8256-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HSH0814-3R8256-R
Popis
CAP LITHIUM HYBRID 25F 3.8V
Podrobný popis
25 F Superkondenzátor (EDLC) 3.8 V Radiální, Plechovka 400mOhm při 1kHz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
25 F
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,610" (15,50mm)
Jmenovité napětí
3.8 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
400mOhm při 1kHz