TPLCE-3R8/25MR8X14
Číslo produktu DigiKey
2085-TPLCE-3R8/25MR8X14-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPLCE-3R8/25MR8X14
Popis
CAP LITHIUM HYBRID 25F 3.8V
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 F Superkondenzátor (EDLC) 3.8 V Radiální, Plechovka 400mOhm při 1kHz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Výrobce
Tecate Group
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Nosič
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
25 F
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,630" (16,00mm)
Jmenovité napětí
3.8 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
400mOhm při 1kHz