LIC1013Q3R8256
Číslo produktu DigiKey
4688-LIC1013Q3R8256-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LIC1013Q3R8256
Popis
CAP LITHIUM HYB 25F 3.8V 10*13
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 F Superkondenzátor (EDLC) 3.8 V Radiální, Plechovka 280mOhm při 1kHz 1000h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 85°C
Výrobce
CDA (Zhifengwei Technology)
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Krabice
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
25 F
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
0,571" (14,50mm)
Jmenovité napětí
3.8 V
Provozní teplota
-20°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
280mOhm při 1kHz