HSH0612-3R8805-R
Číslo produktu DigiKey
283-HSH0612-3R8805-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HSH0612-3R8805-R
Popis
CAP LITHIUM HYBRID 8F 3.8V
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 F Superkondenzátor (EDLC) 3.8 V Radiální, Plechovka 1,2Ohm při 1kHz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Krabice
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,102" (2,60mm)
Kapacita
8 F
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Tolerance
-20%, +50%
Výška při usazení (max)
0,551" (14,00mm)
Jmenovité napětí
3.8 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1,2Ohm při 1kHz