HSH0622-3R8226-R
Číslo produktu DigiKey
283-HSH0622-3R8226-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HSH0622-3R8226-R
Popis
CAP LITHIUM HYBRID 22F 3.8V
Podrobný popis
22 F Superkondenzátor (EDLC) 3.8 V Radiální, Plechovka 450mOhm při 1kHz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Rozteč přívodů
0,102" (2,60mm)
Kapacita
22 F
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,945" (24,00mm)
Jmenovité napětí
3.8 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
450mOhm při 1kHz