MDS-090AAS19 BA je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
XP Power
Skladem : 6
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
FSP Technology Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Tri-Mag, LLC
Skladem : 0
Tri-Mag, LLC
Bel Power Solutions
XP Power
Skladem : 767
19V 89 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
Delta Power Management Solutions | Digi-Key Daily
MDS-090AAS19 BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1021-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-090AAS19 BA
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 89W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Příkon naprázdno
500mW (max.)
Účinnost
Úroveň VI
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Velikost / rozměry
5,91" D x 2,36" Š x 1,38" V (150,0mm x 60,0mm x 35,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup
19V
Proud - výstup (max)
4,7A
Výkon (W)
89 W