VES120PS19
Číslo produktu DigiKey
1470-3640-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VES120PS19
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 120W
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
19V 120 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VES120PS19 Modely
Kategorie
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Výrobce
XP Power
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
6,61" D x 2,80" Š x 1,48" V (168,0mm x 71,0mm x 37,2mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CCC, UL, GS
Napětí - výstup
19V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
6,32A
Hmotnost
1,3lb (589,7g)
Výkon (W)
120 W