VES90PS24
Číslo produktu DigiKey
1470-3119-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VES90PS24
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Podrobný popis
24V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
VES90PS24 Modely
Kategorie
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Provozní teplota
0°C ~ 60°C
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Velikost / rozměry
5,47" D x 2,28" Š x 1,22" V (139,0mm x 58,0mm x 31,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup
24V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
3,75A
Výkon (W)
90 W