AJM90PS19
Číslo produktu DigiKey
1470-3132-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AJM90PS19
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
19V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Výkon (W)
90 W
Výrobce
XP Power
Příkon naprázdno
210mW (max.)
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
0°C ~ 60°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C6
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
5,51" D x 2,80" Š x 0,87" V (140,0mm x 71,0mm x 22,0mm)
Napětí - výstup
19V
Schvalovací agentura
CB
Proud - výstup (max)
4,74A