AKM90PS19
Číslo produktu DigiKey
1470-AKM90PS19-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AKM90PS19
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
19V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Polarizace
Kladný střed
Výrobce
XP Power
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
39,4" (1,00m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
5,76" D x 2,36" Š x 1,45" V (146,3mm x 59,9mm x 36,8mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, CSA, TUV, UL
Napětí - výstup
19V
Standardní číslo
60601-1; 60950-1; 62368-1
Proud - výstup (max)
4,76A
Hmotnost
0,926lb (420,03g)
Výkon (W)
90 W
Základní číslo produktu
Příkon naprázdno
150mW (max.)