VES90PS19 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
XP Power
Skladem : 6
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
XP Power
Skladem : 767
Katalogový list
19V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
VES90PS19
Číslo produktu DigiKey
1470-3118-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VES90PS19
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
VES90PS19 Modely
Kategorie
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Provozní teplota
0°C ~ 60°C
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Velikost / rozměry
5,47" D x 2,28" Š x 1,22" V (139,0mm x 58,0mm x 31,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup
19V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
4,74A
Výkon (W)
90 W