FSP090M-RBA není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Similar
XP Power
Skladem : 767
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
XP Power
Skladem : 6
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Tri-Mag, LLC
Skladem : 0
Tri-Mag, LLC
Skladem : 0
Bel Power Solutions
19V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
FSP090M-RBA
Číslo produktu DigiKey
2967-FSP090M-RBA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSP090M-RBA
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Příkon naprázdno
210mW (max.)
Aplikace
Zdravotnictví
Řada
Účinnost
Úroveň VI
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Délka kabelu
59" (1,50m)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Velikost / rozměry
5,71" D x 2,77" Š x 1,12" V (145,0mm x 70,2mm x 28,4mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Napětí - výstup
19V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
4,74A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
90 W