FPC100P010
Číslo produktu DigiKey
FPC100P010-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FPC100P010
Popis
FPC/FFC SMT CONNECTOR 1 MM PITCH
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SMD/DIP Konektor FPC 10 0,039" (1,00mm) FR4 Epoxidové sklo
Kategorie
Počet pozic
10
Výrobce
Chip Quik Inc.
Rozteč
0,039" (1,00mm)
Řada
Tloušťka desky
0,062" (1,57mm) 1/16"
Balení
Hromadné balení
Materiál
FR4 Epoxidové sklo
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,900" x 0,850" (22,86mm x 21,59mm)