FPC100P010-S
FPC100P010-S
Prototyping with Solder Stencils - Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
FPC100P010-S
Číslo produktu DigiKey
FPC100P010-S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FPC100P010-S
Popis
FPC/FFC SMT CONN STENCIL
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Kategorie
Rozteč
0,039" (1,00mm)
Výrobce
Chip Quik Inc.
Vnější rozměr
1,300" D x 0,900" Š (33,02mm x 22,86mm)
Řada
Středová tepelná podložka
0,774" D x 0,157" Š (19,65mm x 4,00mm)
Materiál
Nerezová ocel
Stav součásti
Aktivní
Tloušťka
0,0040" (0,102mm)