FPC125P010
Číslo produktu DigiKey
FPC125P010-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FPC125P010
Popis
FPC/FFC SMT CONNECTOR 1.25 MM
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SMD/DIP Konektor FPC 10 0,049" (1,25mm) FR4 Epoxidové sklo
Kategorie
Počet pozic
10
Výrobce
Chip Quik Inc.
Rozteč
0,049" (1,25mm)
Řada
Tloušťka desky
0,062" (1,57mm) 1/16"
Balení
Hromadné balení
Materiál
FR4 Epoxidové sklo
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,900" x 0,950" (22,86mm x 24,13mm)