FPC050P020
Číslo produktu DigiKey
FPC050P020-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FPC050P020
Popis
FPC/FFC SMT CONN .5MM PITCH 20PI
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SMD/DIP Konektor FPC 20 0,020" (0,50mm) FR4 Epoxidové sklo
Kategorie
Počet pozic
20
Výrobce
Chip Quik Inc.
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Řada
Tloušťka desky
0,062" (1,57mm) 1/16"
Balení
Hromadné balení
Materiál
FR4 Epoxidové sklo
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,900" x 1,050" (22,86mm x 26,67mm)