FPC100P020
Číslo produktu DigiKey
FPC100P020-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FPC100P020
Popis
FPC/FFC SMT CONNECTOR 1 MM PITCH
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SMD/DIP Konektor FPC 20 0,039" (1,00mm) FR4 Epoxidové sklo
Kategorie
Počet pozic
20
Rozteč
0,039" (1,00mm)
Řada
Tloušťka desky
0,062" (1,57mm) 1/16"
Materiál
FR4 Epoxidové sklo
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,900" x 1,250" (22,86mm x 31,75mm)