ATS-1144-C1-R0
Číslo produktu DigiKey
ATS1505-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATS-1144-C1-R0
Popis
1/2 BRICK HEATSINK 58X61X11.4MM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Chladič Poloviční kostka převodníku DC/DC Hliníkový Montáž na vrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATS-1144-C1-R0 Modely
Kategorie
Tvar
Obdélníkový, Úhlová žebra
Mfr
Délka
2,323" (59,00mm)
Řada
Šírka
2,401" (61,00mm)
Balení
Hromadné balení
Výška žebra
0,449" (11,40mm)
Stav součásti
Aktivní
Tepelný odpor při nuceném průtoku vzduchu
3,90°C/W při 200LFM