PAH450S48-28
Číslo produktu DigiKey
285-PAH450S48-28-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PAH450S48-28
Popis
DC DC CONVERTER 28V 450W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 28V 16A 36V - 76V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PAH450S48-28 Modely
Kategorie
Výkon (W)
450 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OVP
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
92%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
36V
Pouzdro
Modul 9-DIP, 1/2 Brick
Napětí - vstup (max)
76V
Velikost / rozměry
2,40" D x 2,28" Š x 0,50" V (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
16A