PAH350S48-12
Číslo produktu DigiKey
285-PAH350S48-12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PAH350S48-12
Popis
DC DC CONVERTER 12V 350W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 12V 29,2A 36V - 76V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PAH350S48-12 Modely
Kategorie
Výkon (W)
350 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Účinnost
89%
Napětí - vstup (min)
36V
Napětí - vstup (max)
76V
Velikost / rozměry
2,40" D x 2,28" Š x 0,50" V (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Proud - výstup (max)
29,2A