QSB30048S12
Číslo produktu DigiKey
1470-4161-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
QSB30048S12
Popis
DC DC CONVERTER 12V 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 12V 25A 18V - 75V Vstup
Kategorie
Výkon (W)
300 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, OVP, SCP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
90%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
18V
Pouzdro
Modul 9-DIP
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
2,40" D x 2,28" Š x 0,52" V (61,0mm x 57,9mm x 13,2mm)
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Proud - výstup (max)
25A