QSB60048S28
Číslo produktu DigiKey
1470-4186-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
QSB60048S28
Popis
DC DC CONVERTER 28V 700W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 28V 25A 36V - 75V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
QSB60048S28 Modely
Kategorie
Výkon (W)
700 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, OVP, SCP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
91%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
36V
Pouzdro
Modul 16-DIP
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
4,60" D x 2,40" Š x 0,50" V (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Proud - výstup (max)
25A