MNU18-250DFIK
Číslo produktu DigiKey
19-MNU18-250DFIK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MNU18-250DFIK
Popis
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Podrobný popis
0,250" (6,35mm) Rychlé spojení Samice 18-22AWG Krimpovací Konektor Plně izolovaný
Velikost vodiče
18-22AWG
Barva
Červená
Pohlaví
Samice
Materiál kontaktu
Mosaz
Šířka kontaktu
0,250" (6,35mm)
Tloušťka kontaktu
0,032" (0,81mm)
Průměr izolace
0,145" (3,68mm)
Délka - celková
0,870" (22,10mm)