MNU18-187DFIK
Číslo produktu DigiKey
920044-01-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MNU18-187DFIK
Popis
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Podrobný popis
0,187" (4,75mm) Rychlé spojení Samice 18-22AWG Krimpovací Konektor Plně izolovaný
Velikost vodiče
18-22AWG
Barva
Červená
Pohlaví
Samice
Materiál kontaktu
Mosaz
Šířka kontaktu
0,187" (4,75mm)
Tloušťka kontaktu
0,020" (0,51mm)
Průměr izolace
0,145" (3,68mm)
Délka - celková
0,810" (20,57mm)