MNU14-250DMIK
Číslo produktu DigiKey
920046-04-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MNU14-250DMIK
Popis
CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP
Podrobný popis
0,250" (6,35mm) Rychlé spojení Samec 14-16 AWG Krimpovací Konektor Plně izolovaný
Velikost vodiče
14-16 AWG
Barva
Modrá
Pohlaví
Samec
Materiál kontaktu
Měď
Šířka kontaktu
0,250" (6,35mm)
Tloušťka kontaktu
0,032" (0,81mm)
Průměr izolace
0,170" (4,32mm)
Délka - celková
0,950" (24,13mm)