MNU14-250DFIK
Číslo produktu DigiKey
920044-04-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MNU14-250DFIK
Popis
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0,250" (6,35mm) Rychlé spojení Samice 14-16 AWG Krimpovací Konektor Plně izolovaný
Kategorie
Koncovka
Krimpovací
Výrobce
3M
Velikost vodiče
14-16 AWG
Řada
Izolace
Plně izolovaný
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Dotekový šev
Typ svorky
Standardní
Barva
Modrá
Pohlaví
Samice
Materiál kontaktu
Mosaz
Šířka kontaktu
0,250" (6,35mm)
Povrch kontaktu
Cín
Tloušťka kontaktu
0,032" (0,81mm)
Průměr izolace
0,145" (3,68mm)
Délka - celková
0,870" (22,10mm)