MNI10-250DFIK
Číslo produktu DigiKey
920044-21-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MNI10-250DFIK
Popis
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0,250" (6,35mm) Rychlé spojení Samice 10-12AWG Krimpovací Konektor Plně izolovaný
Kategorie
Koncovka
Krimpovací
Výrobce
3M
Velikost vodiče
10-12AWG
Řada
Izolace
Plně izolovaný
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Stav součásti
Aktivní
Barva
Žlutá
Typ svorky
Standardní
Materiál kontaktu
Mosaz
Pohlaví
Samice
Povrch kontaktu
Cín
Šířka kontaktu
0,250" (6,35mm)
Průměr izolace
0,250" (6,35mm)
Tloušťka kontaktu
0,032" (0,81mm)
Základní číslo produktu
Délka - celková
0,990" (25,15mm)