CC1812KKX7RCBB102
Číslo produktu DigiKey
311-1183-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1183-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1183-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC1812KKX7RCBB102
Popis
CAP CER 1000PF 1KV X7R 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Keramický kondenzátor X7R 1812 (4532 metrický)
Modely EDA/CAD
CC1812KKX7RCBB102 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,045" (1,15mm)