CC1812KKX7RDBB102
Číslo produktu DigiKey
311-3590-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-3590-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-3590-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC1812KKX7RDBB102
Popis
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1000 pF ±10% 2000V (2kV) Keramický kondenzátor X7R 1812 (4532 metrický)
Modely EDA/CAD
CC1812KKX7RDBB102 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,059" (1,50mm)