C1812C102KDRACTU | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | C1812C102KDRACTU |
Popis | CAP CER 1000PF 1KV X7R 1812 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 30 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 1000 pF ±10% 1000V (1kV) Keramický kondenzátor X7R 1812 (4532 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | C1812C102KDRACTU Modely |
Kategorie | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Mfr | Vlastnosti Nízký obsah ESL, Vysokonapěťový |
Řada | Aplikace |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže |
Stav součásti Aktivní | Pouzdro 1812 (4532 metrický) |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm) |
Tolerance ±10% | Tloušťka (max) 0,061" (1,55mm) |