CC1812JKNPOCBN102
Číslo produktu DigiKey
311-4546-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-4546-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-4546-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC1812JKNPOCBN102
Popis
CAP CER 1000PF 1KV C0G/NPO 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1000 pF ±5% 1000V (1kV) Keramický kondenzátor C0G, NP0 1812 (4532 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CC1812JKNPOCBN102 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Vlastnosti
Vysokonapěťový
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
1812 (4532 metrický)
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,057" (1,45mm)