CC1206CRNPO9BN4R7 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Knowles Syfer
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
KYOCERA AVX
Skladem : 1 278
Katalogový list
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Upgrade
Knowles Syfer
Upgrade
4.7 pF ±0,25pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrický)