1206J5004P70BCT je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Parametrický ekvivalent
4.7 pF ±0,1pF 500V Keramický kondenzátor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 metrický)
1206J5004P70BCT
Číslo produktu DigiKey
1206J5004P70BCT-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206J5004P70BCT
Popis
CAP CER 4.7PF 500V C0G/NP0 1206
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
1206J5004P70BCT Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±0,1pF
Tloušťka (max)
0,063" (1,60mm)