KGM31BCG1H4R7CT
Číslo produktu DigiKey
478-KGM31BCG1H4R7CTTR-ND - Páska a cívka (TR)
478-KGM31BCG1H4R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
478-KGM31BCG1H4R7CTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KGM31BCG1H4R7CT
Popis
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 pF ±0,25pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
KGM31BCG1H4R7CT Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±0,25pF
Tloušťka (max)
0,037" (0,94mm)