1206J2004P70BCT je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Upgrade
Knowles Syfer
Skladem : 0
Katalogový list
Upgrade
Knowles Syfer
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Parametrický ekvivalent
4.7 pF ±0,1pF 200V Keramický kondenzátor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 metrický)
1206J2004P70BCT
Číslo produktu DigiKey
1206J2004P70BCT-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206J2004P70BCT
Popis
CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
1206J2004P70BCT Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±0,1pF
Tloušťka (max)
0,063" (1,60mm)